Gry z Cenowym Minusem

Gry z Cenowym Minusem

wpis w: Gry planszowe | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/gry-planszowe/gry-z-cenowym-minusem/

Planowany na miniony weekend, tak oczekiwany przez fanów planszówek PIONEK, nie odbył się. My też byliśmy ogromnie zawiedzeni, również dlatego, że przygotowaliśmy dla Was promocję na gry z Rebel-a… Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – ponad sto Rebelowych tytułów kupicie u nas taniej aż do Świąt Bożego Narodzenia!

Wszystkich gier, jakie Wam proponujemy w cenowej promocji, zaprezentować tutaj nie sposób, pozwólcie zatem, że skupimy się na trzech, naszym zdaniem naprawdę wartych zainteresowania „okrętach flagowych” wydawcy:

 

gra

 

Po pierwsze SPLENDOR. Polska edycja światowego bestsellera. Gra dla dwóch, trzech lub czterech graczy, polegająca z grubsza na kolekcjonowaniu. Nie jest bardzo trudna, pojedyncza rozgrywka trwa w niej ok. 30 minut. Każdy z graczy wciela się w renesansowego kupca polującego na kopalnie klejnotów, środki transportu i sklepy. Wszystko dla prestiżu – bogatego kupca odwiedzić może przedstawiciel szlachty, a to już coś!

Gra otrzymała szereg nagród – została m.in. laureatką nagrody Gra Roku 2015.

 

 

 

 

 

gra1

 

Po drugie TAJNIACY. Podbili oni serca graczy na największych targach gier w Essen w roku 2015. Nic w tym dziwnego – każda kolejna rozgrywka jest tu inna, wszystkie role, jakich może podjąć się gracz tak samo interesujące, drużynowa zabawa w skojarzenia nigdy nie jest nudna, za to jaka zabawna!

W Tajniaków grać może od dwóch do ośmiu graczy w wieku 14+. Gracze podzieleni są na dwie drużyny, każda pod przewodnictwem Szefa Wywiadu. Zadaniem drużyn jest wytypowanie swoich agentów bez zaczepiania agentów przeciwnika oraz oczywiście bez drażnienia mordercy…

 

 

troyes

 

 

Po trzecie TROYES. Troyes to średniowieczne miasto nad Sekwaną. Gracze wcielają się w zamożne rody zainteresowane rozwojem swojego miasta, konkurując ze sobą na gruncie wojskowym, religijnym i cywilnym. Celem jest oczywiście zyskanie jak największej sławy. Troyes jest grą strategiczną z elementem losowym (rzuty kostką), jednak zdecydowanie najważniejsze w niej pozostaje planowanie. Gra dla 1-4 osób w wieku od 12 lat.

 

 

 

Wszystkie gry wydawnictwa REBEL w promocyjnych, świątecznych cenach znajdziecie TUTAJ >>

 

 

 

 

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)