Miłość EGOistyczna, czy rodzina EGOistów?

Miłość EGOistyczna, czy rodzina EGOistów?

wpis w: Gry planszowe | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/gry-planszowe/milosc-egoistyczna-czy-rodzina-egoistow/

Czy naprawdę znamy swoich bliskich tak dobrze, jak nam się wydaje? Podobno stworzono już komputerowe algorytmy, które śledząc nasze konta w serwisach społecznościowych, są w stanie powiedzieć o nas więcej, niż mama, tato, siostra, brat, babcia, dziadek, pies, kot, a nawet ukochany, czy ukochana! Podobno. Ale nawet jeśli istnieją takie algorytmy, to my na szczęście nie stoimy na straconej pozycji, póki mamy dwie gry planszowe: EGO LOVE i EGO FAMILY.


ego love

 

 

Karty do losowania gry EGO Love zawierają 330 pytań dotyczących relacji damsko-męskich. Losujący wybiera najlepiej pasującą do niego odpowiedź, pozostali gracze mają za zadanie ją wytypować. Ten, kto typuje najbardziej skutecznie, wygrywa. Uwaga, uwaga – ze względu na to, że poruszamy się w dziedzinie – ekhm, ekhm – delikatnej, gra przeznaczona jest dla 2-5 osób, które ukończyły 16 lat 😉

 

 

 

 

 

ego family

Ośmiolatki wraz z siostrą, bratem i resztą rodziny mogą natomast zagrać w EGO Family. Zasada gry jest identyczna, jak w EGO Love, tylko pytania są inne. Mniej miłosne, a bardziej ogólnozwyczajowe: o ulubiony serial, kolor, wymarzone śniadanko, a nawet (tu niebezpiecznie na linii tatuś-mamusia!) – skład wyśnionego bukietu kwiatów. Gra przeznaczona jest dla rodzin, ale także przyjaciół. Niby znamy się jak łyse konie, a tu proszę – kto mógł przypuszczać, że koleżanka na pierwszy posiłek najchętniej wcina kaszankę???

 

 

 

Obie gry czekają na Was oczywiście w MERCURIUSIE!

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)