Ponad 500 tytułów do 70% taniej [ruszyła promocja wydawnictwa Helion!]

Ponad 500 tytułów do 70% taniej [ruszyła promocja wydawnictwa Helion!]

http://blog.ksiegarniagliwice.pl/ksiazki/ponad-500-tytulow-do-70-taniej-ruszyla-promocja-wydawnictwa-helion/

WP_20160704_14_58_35_Pro

 

Szanowni! Aby zwyczaj uznać za tradycję, powinien on powtarzać się regularnie, przyjmijmy, że zadziać musi się przynajmniej trzy razy. Zatem nasza doroczna masowa promocja książek wydawnictwa Helion jeszcze tradycją nie jest, ale zwyczajem już tak: właśnie po raz drugi ruszyliśmy z wielkimi obniżkami cen tytułów tego wydawcy. Ponad pół tysiąca książek informatycznych, biznesowych, psychologicznych, przewodników turystycznych, literatury pięknej oraz poradników kupicie teraz taniej nawet o 70%.

Wszystkie tytuły w niesamowicie atrakcyjnych cenach znajdziecie w naszej księgarni przy ul. Wyszyńskiego w Gliwicach oraz w naszej e-księgarni, o tu >>, a my tymczasem chcieliśmy Wam szczególnie polecić jeden z nich. Wytypowaliśmy go na podstawie Waszych wyborów.

Otóż hitem tegorocznej promocji jest:

WP_20160704_14_57_31_Pro

 

Podobno z blogami kulinarnymi w naszym kraju jest tak: pod względem popularności są blogi kulinarne, następnie długo, długo nic i dopiero potem tzw. „znani blogerzy”. Modowi, urodowi, technologiczni, publicystyczni etc. O jedzeniu blogujemy chętnie i chętnie o nim czytamy, co potwierdzacie, codziennie uszczuplając nasze zapasy tego tytułu.

FOTOGRAFIA KULINARNA dla blogerów

(…) Wykonanie atrakcyjnej fotografii posiłku wymaga pomysłu, kunsztu, umiejętności i… silnej woli, żeby nie spałaszować fotografowanego obiektu przed zakończeniem sesji!

W tej książce znajdziesz najcenniejsze informacje dotyczące podstaw fotografii. Rodzaje oświetlenia, głębia ostrości, rodzaje aparatów i formaty plików – to tylko część zagadnień, z którymi zapoznasz się na kolejnych stronach. Nauczysz się planować kompozycję i wybierać odpowiednie ujęcie oraz poznasz potencjalne trudności. Dowiesz się, jak za pomocą perfekcyjnego ujęcia można wydobyć piękno nawet mało atrakcyjnych potraw. Ta książka to doskonałe źródło informacji, które sprawdzi się w rękach każdego kulinarnego blogera.

Dzięki tej książce:                                                                         

WP_20160704_14_58_10_Pro

  • poznasz tajniki sprzętu i oświetlenia
  • dowiesz się, co to jest głębia ostrości
  • odpowiednio skomponujesz zdjęcie
  • wykonasz atrakcyjne ujęcie każdej potrawy (…)

(to z notki wydawcy)

Z naszych księgarnianych obserwacji wynika, że wśród mieszkańców Gliwic jest naprawdę wielu aktywnych oraz przyszłych blogerów kulinarnych. Wszystkich, którzy nie zaopatrzyli się jeszcze w „Fotografię kulinarną dla blogerów” informujemy, że książkę na półkach wciąż jeszcze posiadamy. Tę oraz ponad 500 innych tytułów z Heliona.

Promocja trwa do wyczerpania naszych zapasów. Zachęcamy do intensywnego ich uszczuplania :)

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)