Rozwój sekcji modelarstwa

Rozwój sekcji modelarstwa

wpis w: Modele | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/modele/rozwoj-sekcji-modelarstwa/

W poniedziałek udało nam się skończyć inwentaryzację. Byliśmy pod wrażeniem, że tak szybko uporaliśmy się z liczeniem wszystkich książek, gier planszowych i modeli. Zwłaszcza ten ostatni dział był wyjątkowo wymagający. Piszę tak pewnie dlatego, że to mnie przypadło zliczanie wszystkich samolotów, czołgów i figurek.

Co więcej, musieliśmy policzyć wszystkie farby, a tych mamy od groma. Posiadamy pełne stojaki farb firm Tamiya, Pactra, Mr Hobby, Revell, Vallejo oraz Humbrol. Pracy było sporo. Również reszta personelu była zabiegana i nieco nerwowa, starając się dojść do tego, gdzie leży jaka książka. Za Wasze wsparcie na facebooku, dziękujemy!

Plany na nowy rok i sekcja modelarstwa

W tym nowym, 2016 roku, mamy zamiar zintensyfikować działania, jeśli chodzi o sekcję modeli kartonowych i plastikowych. Głównie chodzi o dopieszczenie opisów i galerii na stronie oraz na allegro. Systematycznie opisujemy kolejne produkty. Dostaliśmy też od Was prośbę o dodawanie fotografii już złożonych produktów.

Z tym będzie trzeba jednak poczekać. Niestety niektóre z dostępnych u nas modeli posiadamy wyłącznie w jednym egzemplarzu, dlatego owe fotografie musimy uzyskać od Was. Jeśli więc posiadacie jakiś złożony model, który widzicie w naszej bazie, prosilibyśmy o podesłanie ich na maila lukasz.migura@ksiegarniagliwice.pl.

Dzięki Wam możemy ulepszyć naszą stronę. A to przyczyni się do przyspieszenia prac oraz do zwiększenia dostępnych produktów. Jeśli chcecie, możecie dołączyć do maila zgodę na publikację zdjęcia na naszym facebooku. Pokażemy światu Wasze dzieła. Nie zapomnijcie opisać model, żebyśmy wiedzieli, do jakiego modelu dodać dane zdjęcie.

Jeśli chcecie, możecie też dzielić się linkami do zdjęć w komentarzach. Tak w ogóle, jakie modele preferujecie? Plastikowe czy kartonowe?

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)