Black Friday – o co chodzi?

Black Friday – o co chodzi?

wpis w: Wydarzenia | 2
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/black-friday-o-co-chodzi/

Black friday to w Stanach Zjednoczonych magiczna granica, kończąca czas Święta Dziękczynienia, Helloween i ogólnej jesiennej złoty oraz rozpoczynająca zakupowy, przed bożonarodzeniowy szał. W piątek tuż po święcie Dziękczynienia, kiedy Amerykanie dziękują za miniony rok, sklepy tną ceny do niebotycznych granic. W wielu centrach handlowych przez cały weekend obowiązują ceny o 30, 40, 50 a nawet 70% niższe.

Moda na amerykańskie tradycje wkracza do Polski. Dlatego i w naszej telewizji, na ulicach i sklepowych witrynach pojawiają się informacje o czarnym piątku. Podążając za modą, z którą może nie mamy jako naród zbyt wiele wspólnego, w ostatni weekend listopada szukamy w sklepach okazji.

Black friday w naszej księgarni

W naszej księgarni na poszczególne działy czarny piątek obowiązuje niemal przez cały rok. Każdą pozycję z beletrystyki przez cały rok można kupić u nas o 20% taniej niż u konkurencji. To samo dotyczy książek naukowych wydawnictwa Helion.

Oprócz stałych promocji, warto śledzić wpisy na Facebooku, Twitterze czy tutaj, na blogu. Z czasem będą pojawiać się o kuponach rabatowych i akcjach promocyjnych, dzięki którym kupicie modele o 10% taniej niż normalnie. Zresztą jedną z takich akcji może być obniżka cen na modele w grudniu.

Nie można też zapominać o akcji Dzień Darmowej wysyłki, która obowiązuje od północy do godziny 23.59 pierwszego grudnia. Aby załapać się na promocję, musicie zamówić jakiś artykuł w naszej księgarni za minimum 20 zł i wpisać kod rabatowy o treści DDD.

Promocjom mówimy tak, ale akcjom rodem ze Stanów przyglądamy się nieco z rozbawieniem. Mimo wszystko zapraszamy do nas. U nas Black Friday trwa przez cały rok.

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)

  • brak pomysłu

    Gdyby tylko portfel pozwalał, oj szalałabym. 😀

    • http://ksiegarniagliwice.pl Księgarnia Mercurius

      stąd takie promocje ^^ zapraszamy po wypłacie