Karawana Opowieści zagości w Mercuriusie już 26 maja!

Karawana Opowieści zagości w Mercuriusie już 26 maja!

wpis w: Wydarzenia | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/karawana-opowiesci-zagosci-w-mercuriusie-juz-26-maja/

4stronyswiata_pustakPrzygotowując plan wydarzeń na czas najbliższy, nie mieliśmy szczerze mówiąc pojęcia, że tak nam one pięknie rozkwitną i będą się cudnie mnożyć, wyrastając ponad najulubieńszy miesiąc w roku! Czerwiec zapowiada się więc gorrrrrący (więcej wkrótce), ale końcówka maja… Oooooo, koniec maja będzie iście bajkowy!

Oto bowiem już 26 maja (piątek) równo o godzinie 18:00 zawita do nas gość z Poznania. Szymon Góralczyk z grupy Karawana Opowieści zabierze nas w podróż w czasie i przestrzeni ludzkiej wyobraźni.

Zapraszamy na spotkanie z opowieściami z krain dalekich i bliskich!

Zastanowimy się wspólnie, jak kiedyś wyglądał świat. Jakie przygody spotykały w tym świecie pierwszych ludzi… Usłyszycie historię staruszki, która miała 1000, a może i więcej lat! Odwiedzicie króla, co nie mógł zasnąć. Spróbujecie upilnować stado tysiąca zajęcy. Ciekawe, czy Wam się to uda? Jak myślicie?

Zapraszamy w podróż z opowieściami, zabawami i muzyką!

Szymon Góralczyk wystapi w towarzystwie bębna obręczowego i happy drum.

WSTĘP JEST OCZYWIŚCIE GRATIS!!! Zapisy tym razem nie obowiązują. Kto pierwszy – siedzi na krzesełku. Kto ostatni – na podłodze 😉

 

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)