Maj w Mercuriusie

Maj w Mercuriusie

wpis w: Wydarzenia | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/maj-w-mercuriusie/

Oto harmonogram majowych wydarzeń – wstęp na wszystkie spotkania jak zawsze bezpłatny, ale uwaga – na niektóre trzeba się wcześniej zapisać!

9 maja o 18:00 (wtorek) zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Cielengą-Wiaterek, zdeklarowaną wegetarianką, blogerką (blog: http://zielenina.cooking/), redaktorką naczelną kwartalnika śląskich blogerek MASZKETY oraz autorką książek „Zielenina na talerzu” i „Zielenina bez glutenu”. Spotkanie prowadzi Justyna Wydra, gliwicka pisarka, blogerka (https://grafomanya.wordpress.com/).

 

18 maja 17:30 (czwartek) odbędą się warsztaty coachingowe dla pań, prowadzone przez Kamilę Kozioł: coacha z międzynarodowym certyfikatem ACC ICF, magistra psychologii i dyplomowanego trenera. Temat warsztatów: „W poczuciu własnej wartości – jak poczuć się kobietą wartościową”. UWAGA – liczba miejsc ograniczona, prosimy zapisywać się przez maila: info@ksiegarniagliwice.pl

 

20 maja godz 11:00 spotkamy się z Bartoszem i Kubą Danowskimi, autorami książek o Minecrafcie i fanami gry. Gorąco zapraszamy młodych wielbicieli świata Minecrafta – bedzie okazja, by poznać kilka sztuczek i wymienić się doświadczeniami!
 
27 maja o godzinie 10:30 rozpoczną się warsztaty dietetyczne pt. „Jak zgubić zbędne kilogramy przed latem”. Prowadząca: Hanna Bajcer. W trakcie warsztatów chętni będą mogli m.in. określić masę minerałów w swoich kościach, poznać wiek metaboliczny swojego organizmu oraz dowiedzieć się, jaka jest całkowita zawartość wody w ciele. UWAGA – liczba miejsc ograniczona, prosimy zapisywać się pod nr telefonu: 601 303 919, ew. przez maila: info@ksiegarniagliwice.pl

 

Czekamy na Was w księgarni!

 

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)