Mercurius był na Pionku!

Mercurius był na Pionku!

http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/mercurius-byl-na-pionku/

Pionek to nie lada gratka dla każdego fana gier planszowych na Śląsku. W tym roku odbyła się już XXV edycja imprezy. Przedstawicieli naszej księgarni nie mogło zabraknąć w zabrzańskim MOSiRze, zwłaszcza, że w naszym punkcie można znaleźć bogatą ofertę gier.

Pionek tradycyjnie był dla setek odwiedzających okazją do pogrania w gry planszowe czy wymiany z innymi kolekcjonerami na giełdzie gier używanych, kilka wydawnictw – co też jest już tradycją, miało swoje premiery właśnie na Pionku.

Zdobyliśmy dla was kilka gier planszowych

Można też było uzupełnić swoją kolekcję gier o brakujące tytuły. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Rebel, mogliśmy między innymi po raz pierwszy zaprezentować odwiedzającym zabrzański MOSiR grę „Tajniacy” – jeden z najczęściej komentowanych na Pionku tytułów, autorstwa Vlaady Chwatila, prawdziwej legendy w planszówkowym świecie. A ponieważ miejsca w kartonach po sprzedanych grach należało czymś uzupełnić, przywieźliśmy z Pionka kilka gorących tytułów – postapokaliptycznych „Rycerzy pustkowi”, „Bright future” czy oparte na legendarnym cyklu powieściowym „Metro 2033”, określane przez branżowych recenzentów „małą wielką grą „Black & White”.

black and white, rebel rebel, gry planszowe bright future, rebel metro 2033, rebel

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)