Mercuriusowy kwiecień [rezerwujcie czas!]

Mercuriusowy kwiecień [rezerwujcie czas!]

wpis w: Wydarzenia | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/mercuriusowy-kwiecien-rezerwujcie-czas/

Marzec chyli się ku końcowi, kwiecień puka do drzwi. Boszzzz, jak ten czas leci. A wraz z nim fruną kolejne wydarzenia – z angielska: „eventy” – na które serdecznie zaprasza Mercurius z Przyjaciółmi. Oto, co w kwietniu dziać się będzie na księgarnianym pięterku:

Już w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, odbędą się u nas całkiem poważne mimo daty warsztaty decoupage’u – uruchamiamy ręczną produkcję ozdób świątecznych! Poprowadzi je Hania, lista uczestników jest zamknięta, ale zapraszamy na miejsca dla publiczności :)

W czwartek, 6 kwietnia też będzie pięknie – pięterko przejmie we władanie Pani Wizażystka. Poprowadzi… tu niespodzianka… warsztaty z wizażu! Wieść niesie, że są jeszcze wolne miejsca, Szanowne Czytelniczki, Modelarki, Graczki (czy ta forma jest dopuszczalna???) – zapisujcie się pod nr telefonu: 601 303 919.

20 kwietnia rusza cykl wydarzeń związanych z Weekendem Księgarń Kameralnych! 

U nas weekend zaczyna się w czwartek, zatem:

W czwartek, 20 kwietnia, popołudniową porą (17:30-18:00, to jeszcze uściślimy) zaszczyci nas swą obecnością Pan Marcin Melon, autor serii przygód niezrównanego śląskiego policjanta – Komisorzo Hanusika. Na spotkanie autorskie zapraszamy wszystkich, którzy kochają powieści z dreszczykiem, dobry humor i śląską godkę!

W piątek 21 kwietnia około godziny 12:00 (to też się wyklaruje bliżej daty) gościć będziemy teatr Lufcik Na Korbkę ze spektaklem pt. „Teo – śląski dinozaur”. Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci młodszych, więc liczymy przede wszystkim na przedszkolaki – szczególnie te, którym podobały się warsztaty aktorskie, które odbyły się u nas z początkiem marca…

Zwieńczeniem Weekendu Księgarń Kameralnych będzie sobotni kameralny koncert smyczkowy kwartetu Les Femmes, na który zaprosimy 22 kwietnia. Godzina – comming soon.

Pozostańcie w kontakcie!

 

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)