Noc w Księgarni

Noc w Księgarni

wpis w: Wydarzenia | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/noc-w-ksiegarni/

02

Szanowni! Ogłaszamy, że mamy wobec Was mroczne plany. Chcemy mianowicie spędzić z Wami noc… no, może wieczór 7 października roku tego (piątek, więc prosimy – zero wykrętów, wymówek itd.). Na godziny 17:00 – 22:00 przygotowaliśmy dla Was NOC (przepraszam – moc) atrakcji!

Kto się nie boi potwornie bogatej literackiej oferty z 25-procentowym rabatem – przybędzie. Komu niestaszna rywalizacja przy stole do gry – jest oczekiwany. Kto nie obraca się nerwowo słysząc czułą i piękną muzykę (bardzo) poważną – tego zapraszamy. Komu prawdziwą przyjemność sprawia kontakt ze słowem napisanym, a potem wyszeptanym do uszka przez realnego, żywego aktora – ten będzie mile widziany. I wreszcie ten, co kocha być straszonym przez autora czytającego na głos wstrząsający wstęp do thillera, co dzieje się w mrokach kopalni – przyjdzie 7 października na ul. Wyszyńskiego w Gliwicach, siądzie na krzesełku, posili się ciasteczkiem, kawką lub herbatką, przymknie oczy i… doświadczy, czym jest Noc w Księgarni!

W programie wieczoru mamy m.in. (piszemy, że między innymi, ponieważ możliwe, że coś jeszcze dodamy – niespodzianka!):

  • grę towarzyską, podczas której stworzymy niesamowitą, paranormalną historię. Jeśli będzie zabawna, albo naprawdę strrrrraaaaszna, zostanie spisana w formie opowiadania dla potomności!
  • spotkanie z Panem Wojciechem Bauerem, podczas którego gliwicki Autor przeczyta nam na głos początek swojej najnowszej książki pt. „Pora chudych myszy” (thiller mocno związany ze Śląskiem, którego akcja rozgrywa się w kopalni)
  • prawdziwy teatr, czyli Lufcik na Korbkę, którego aktorzy opowiedzą Wam oparte na dziełach literackich historie śląskich i nie tylko straszków
  • muzykę na żywo i poważnie na wiolonczeli
  • rabat na całą ofertę księgarni wysoki na 25%

Przybywajcie!

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)