Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego w Mercuriusie!

Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego w Mercuriusie!

wpis w: Wydarzenia | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/wydarzenia/smutni-trenerzy-rozwoju-osobistego-w-mercuriusie/

Stali się już zjawiskiem kultowym. Każde z ich szkoleń wzbudza małą sensację i jest prawdziwym wydarzeniem kulturalnym. Działają zwykle w okolicach Warszawy, ale 24 września o godzinie 10:00 zawitają do Gliwic z warsztatem uczącym krytycznego myślenia. Smutnych Trenerów Rozwoju Osobistego z dumą gościć będziemy w naszej księgarni!

„To jest warsztat o myśleniu. O pułapkach, w które wpadamy używając niektórych słów i o przyjemności używania wiedzy. Przyjemności, która być może nie przynosi sukcesu, w rozwojoosobistym znaczeniu tego terminu, ale czyni życie… Smaczniejszym… Tak, to bardzo dobre określenie.

18 lat spędziliśmy na salach szkoleniowych. Pouczaliśmy ludzi i wmawialiśmy im, że wiemy lepiej, czego im potrzeba. Przerobiliśmy spory kawałek mitologii rozwoju osobistego, mierzyliśmy się z jego zaletami i zawieraliśmy przymierza (chciane lub też nie) z jego demonami. Przechodziliśmy przez fazy pychy i pokory. Oddech nam się uspokoił, mimo że nie uprawiamy medytacji.

Chcemy Wam opwiedzieć o tym, czym może być i czy w ogóle istnieje coś takiego jak „szczęśliwe życie”. Będzie dużo pytań, które otwierają głowy, odpowiedzi będziemy szukać razem. Towarzyszyć nam będzie niewymuszona empatia i szacunek oraz myślenie, w tym myślenie krytyczne.

Uwaga! Po szczegółowy program proszę pisać na maila. Minmum wysiłku :)

Miejsc: 15
Cena: 80 zł.

Dane do przelewu:

Marcin Ilski, 97-300 Piotrków Tryb, ul. Bugajska 16/20.

Nr. konta: 15 1240 6292 1111 0010 6659 2056

Z dopiskiem: warsztat 24 września

Dodatkowe informacje oraz zapisy: smutni.trenerzy@gmail.com, tel: 504 393 102″

 

(opis pochodzi ze strony wydarzenia na Facebooku)

 

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)