Klocki? BLOCKI!

Klocki? BLOCKI!

wpis w: Zabawki | 0
http://blog.ksiegarniagliwice.pl/zabawki/klocki-blocki/

„W co się bawić? W co się bawić, gdy możliwości wszystkie wyczerpiemy ciurkiem?” – śpiewał niegdyś Wojciech Młynarski. I, jak niegdyś, tak i dziś jego pytanie pozostaje aktualne 😉 Nuda prędzej czy później dopada, choćby na chwilę, każdego, nawet najbardziej kreatywnego dzieciaka. Bo choć chodzą słuchy, że w nudzeniu się nie ma niczego złego, to jednak mimo wszystko – może lepiej go nie kusić… Ale jakby tu zapobiec niebezpieczeństwu???

Odpowiedź zawsze dobra, zawsze aktualna brzmi: KLOCKI.

Na przykład Klocki Blocki.

Klocki Blocki to nowa propozycja w zabawkowym dziale naszej księgarni. Oferują bardzo dobrą jakość wykonania, dużą różnorodność modeli, kolorów, wzorów i wiele możliwości zabawy za bardzo rozsądną cenę. Co ważne – współpracują z klockami innych marek… Jakich? Nie napiszemy, ale i tak wiecie, o które chodzi, prawda 😉

Co o Klockach Blockach pisze producent? Otóż:

„Starsze dzieci (6+) zachwycą się ciekawymi seriami takimi jak: Policja, Straż pożarna, Na budowie, Kosmos, Transport, Samoloty, Misja Mars czy Gwiezdna Eskadra.

Dziewczynki mają swój świat, który nazywa się Lalilandia (6+). W Lalilandii możemy przeżyć Filmową przygodę, udać się w Morską wycieczkę lub spędzić dzień W stadninie. Dziewczęca kolorystyka i atrakcyjne zestawy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych konstruktorek.

Dla młodszych dzieci (3+) stworzony został świat klocków Mubi – większe elementy, żywa kolorystyka, solidne wykonanie oraz ciekawe serie m.in. Wesoła Zagroda, Wesoły Pociąg, Wesoła Farma, Ciuchcia, Mała fabryka mebli, Bajkowy Pałac. Klocki Mubi posiadają również to, co maluchy lubią najbardziej – elementy ruchome, świecące i dźwiękowe.”

W ofercie Mercuriusa na początek znajdziecie m.in. zestawy wojskowe, np. ten, rozbudowany zestaw składający się z 868 elementów:

wojsko

 

Zestawy kosmiczne, o proszę:

kosmos

oraz zestawy specjalnie dla Pań:

garderoba

To na początek, bo ofertę Klocków Blocków planujemy poszerzać – dajcie nam znać, jakie kierunki Was najbardziej interesują!

Klocki-Blocki znajdziedzie w księgarni stacjonarnej przy ul. Wyszyńskiego 14b w Gliwicach, albo po prostu pod TYM LINKIEM >>

 

 

 

Księgarnia Mercurius

Księgarnia Mercurius

Jesteśmy księgarnią techniczną oferującą literaturę naukową głównie dla studentów kierunków ścisłych. Posiadamy również bogaty dział z grami planszowymi i narzędziami modelarskimi.
Księgarnia Mercurius

Latest posts by Księgarnia Mercurius (see all)